aktualizováno 4. 8. 2009

Krumlovští karatisté byli na soustředění v Německu

4. srpna 2009

Ve dnech 27.7. - 1.8.2009 se skupina devíti krumlovských karatistů zúčastnila evropského kempu JKA karate v německém městě Konstanz. Pod vedením japonských mistrů absolvovali třífázové tréninky, zaměřené na formy kata a kumite.

Ve společnosti cca 1200 karatistů z Německa, Polska, Norska, Velké Británie, Itálie, Francie, Portugalska a Švýcarska si Krumlovští tréninkovou dřinu opravdu „užili". V chladivém Rýnu pak bylo možno zrehabilitovat občasné šrámy a modřiny. Není nezajímavé, že ve 40-ti členné výpravě z Česka jsme byli výpravou nejpočetnější! Již nyní se všichni těší na příští Gasshuku 2010 ve Stuttgartu.

 Autor textu a fotografií: Roman Kneifl, 3.DAN JKA, trenér Shotokan karate klubu Český Krumlov.

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: