aktualizováno 23. 7. 2009

Podpořte město Česky Krumlov v hlasovaní o nasnímání do map Google

14. července 2009

Společnost Google ve spolupráci s agenturou Czech Tourism na základě tipů uživatelů vybrala deset míst v Česku, která by mohla být nasnímaná do map Google v rámci funkce Street View. O třech místech, která Google nakonec nafotí, rozhodne veřejnost hlasováním na internetu. Uvedla to firma v tiskové zprávě. Mezi deseti finalisty je i město Český Krumlov.

Podpořte také Český Krumlov v hlasování na stránce:
www.googleblog.cz/streetviewtipy

Vítězná místa firma zveřejní během července a pak zahájí jejich snímání. Street View tak umožní těm, kteří v daných lokalitách ještě nebyli, dopředu si místo prohlédnout a rozhodnout se, zda výlet stojí za to. Součástí Street View bude i česká metropole Praha.

Street View firma zprovoznila loni jako součást svých mapových služeb a nyní zahrnuje přes 100 metropolitních oblastí v devíti zemích světa.

 

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: