aktualizováno 15. 7. 2009

Dopravní omezení na náměstí


Vážení obyvatelé, vážení podnikatelé,

OD 15. DO 18. ČERVENCE 2009

bude provoz na náměstí Svornosti omezen. Konání zahajovacího koncertu Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov si vyžádá kompletní uzavírku náměstí Svornosti pro auta i pěší dne 17. července od 17 do 23 hodin. Od 20. hodiny bude vstup na náměstí umožněn pouze návštěvníkům koncertu s platnou vstupenkou. Vstup na náměstí a průjezd bude znovu umožněn po 23. hodině. Částečná dopravní omezení v minimálním rozsahu mohou nastat i během stavby a likvidace aparatury v termínu od 15. do 18. července.

Mapa dopravní situace a dopravní uzávěry

Mapa dopravního omezení ve vnitřním městě 15.-17.7.2009 - Koncert MHF

Mapa dopravního omezení ke stažení 

V případě dotazů se můžete obrátit na vedoucího produkce společnosti Auviex Jana Vorlíčka, telefon: 602 243 075.

Srdečně Vás zveme na informační schůzku k chystaným dopravním omezením, která se koná dne 14. července v 17 hodin v obřadní síni radnice (náměstí Svornosti 1).

Město Český Krumlov a pořadatelé Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov Vám děkují za pochopení.

Více informací o Mezinárodním hudebním festivalu najdete na www.ckrumlov.cz/festival. Informace o aktuálních dopravních omezeních jsou zveřejňovány na www.ckrumlov.cz/doprava.

 

Fotogalerie - 15. 7. - zahájení prací

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: