aktualizováno 8. 1. 2010

Hasiči soutěžili v Českém Krumlově

2. července 2009

Soutěž profesionálních hasičů Jihočeského kraje se konala 12. června v areálu Hasičského záchranného sboru Český Krumlov. Hasičského klání se zúčastnilo na sedm desítek mužů z jednotlivých krajských družstev. Slavnostního zahájení se ujal hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, který nad soutěží převzal záštitu. Výkony hasičů přišla podpořit i místostarostka Jitka Zikmundová: „Nejvíce fandím týmu českokrumlovských hasičů," nezapomněla připomenout při zahájení soutěže. Město Český Krumlov podpořilo konání soutěže i finančně ze svého rozpočtu.

V celkovém hodnocení družstev se umístil na prvním místě hasičský sbor z Jindřichova Hradce, druhý skončil hasičský sbor z Českých Budějovic a třetí příčku obsadili hasiči z Prachatic. Krumlovští hasiči skončili na pátém místě.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: