aktualizováno 2. 7. 2009

Nová přepážka na registru vozidel

2. července 2009

Oddělení registru vozidel od června posílilo personální a přepážkové zajištění. Městský úřad vybavil nové přepážkové místo a upravil vyvolávací systém na nové uspořádání celého pracoviště. „K tomuto kroku jsme přistoupili v souvislosti s řešením neutěšené situace na oddělení registru vozidel, kdy úředníci nestačili odbavovat žádosti občanů. Posílili jsme oddělení a upravili jsme i provozní doby registru vozidel a registru řidičů," sdělil vedoucí odboru dopravy a silničního hospodářství Miroslav Hála. S platností od 29. června 2009 jsou hodiny pro veřejnost rozšířeny v úterý od 7.30 do 11.00 hodin. Registr vozidel nemá zavedeny hodiny pro veřejnost pouze ve čtvrtek.

„Tímto opatřením vychází úřad vstříc veřejnosti. Provozní doba u oddělení registru vozidel a řidičských průkazů je ve srovnání s ostatními registry v rámci kraje, nepočítám-li České Budějovice, nejdelší. Věřím, že tímto opatřením dojde k dalšímu zlepšení činnosti úřadu ve vztahu k občanům a dojde k rychlejšímu vyřizování žádostí," doplnil Hála.

Na oddělení registru vozidel fungují čtyři přepážky se samotnými registry, jedno technické pracoviště a pracoviště vedoucí oddělení dopravně-správních agend.

 Hodiny pro veřejnost na registru vozidel a registru řidičů od 29. června 2009

 

  • Po        7.30 - 11.00    12.00 - 17.00
  • Út        7.30 - 11.00    -
  • St        7.30 - 11.00    12.00 - 17.00
  • Čt         -                      -
  • Pá        7.30 - 12.00   

 

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: