aktualizováno 7. 5. 2009

Hejtman a starosta slavnostně otevřeli golfové hřiště

30. dubna 2009

Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička, viceprezident České golfové federace Jan Jenčovský a prezident Golf Clubu Český Krumlov Jan Bürger symbolicky odpálili první míčky na greenu 18. jamky a českokrumlovskému hřišti popřáli úspěšnou budoucnost a spokojené hráče i návštěvníky.

"Otevření osmnáctijamkového golfového hřiště na Svachově Lhotce u Českého Krumlova je nejen přínosem pro rozvoj sportu a cestovního ruchu Českokrumlovska, ale celých jižních Čech. Místní sportovní nadšenci, ale i amatérští hráči mají možnost přijít si sem zasportovat a strávit příjemně volný čas. Věřím, že na českokrumlovské hřiště si najdou cestu nejen místní, ale i čeští a zahraniční návštěvníci," dodal starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička.

Golfové slavnosti v Golf Clubu Český Krumlov se konají až do 1. května. Vstup na slavnosti je zdarma, vítáni jsou golfisti i negolfisti. Golfové slavnosti podporují oslavu 700. výročí města Český Krumlov a doplňují oslavu Kouzelného Krumlova. Nad slavnostmi převzal záštitu starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička.

Více informací najdete na www.ckrumlov.cz/kouzelnykrumlov2009 a na http://www.golfck.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov