aktualizováno 7. 5. 2009

Hejtman a starosta slavnostně otevřeli golfové hřiště

30. dubna 2009

Hejtman Jihočeského kraje Jiří Zimola, starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička, viceprezident České golfové federace Jan Jenčovský a prezident Golf Clubu Český Krumlov Jan Bürger symbolicky odpálili první míčky na greenu 18. jamky a českokrumlovskému hřišti popřáli úspěšnou budoucnost a spokojené hráče i návštěvníky.

"Otevření osmnáctijamkového golfového hřiště na Svachově Lhotce u Českého Krumlova je nejen přínosem pro rozvoj sportu a cestovního ruchu Českokrumlovska, ale celých jižních Čech. Místní sportovní nadšenci, ale i amatérští hráči mají možnost přijít si sem zasportovat a strávit příjemně volný čas. Věřím, že na českokrumlovské hřiště si najdou cestu nejen místní, ale i čeští a zahraniční návštěvníci," dodal starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička.

Golfové slavnosti v Golf Clubu Český Krumlov se konají až do 1. května. Vstup na slavnosti je zdarma, vítáni jsou golfisti i negolfisti. Golfové slavnosti podporují oslavu 700. výročí města Český Krumlov a doplňují oslavu Kouzelného Krumlova. Nad slavnostmi převzal záštitu starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička.

Více informací najdete na www.ckrumlov.cz/kouzelnykrumlov2009 a na http://www.golfck.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: