aktualizováno 9. 1. 2009

 

Setkání JHK, města a podnikatelůSetkání s podnikateli

9. ledna 2009

V restauraci českokrumlovského pivovaru Eggenberg se ve čtvrtek 8. ledna uskutečnilo tradiční setkání pořádané městem Český Krumlov a Jihočeskou hospodářskou komorou - oblast Český Krumlov, na kterém se scházejí představitelé podnikatelské sféry, státních úřadů, institucí a samospráv.

Vzhledem k celosvětové ekonomické situaci, která se výše uvedených dotýká, byla součástí setkání prezentace hlavního ekonoma Raiffeisenbank, doc. Pavla Mertlíka. Představil ekonomický výhled situace v Česku pro letošní rok.

Dopady krize v naší zemi podle něj nevytvoří tak velkou sinusoidu jako na americkém kontinentě. "S rokem 2009 si jistě všechny zdejší podnikatelské subjekty poradí, a proto snad nebude mít tak velký dopad na nezaměstnanost,"věří starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička. (vk)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: