aktualizováno 9. 1. 2009

 

Setkání JHK, města a podnikatelůSetkání s podnikateli

9. ledna 2009

V restauraci českokrumlovského pivovaru Eggenberg se ve čtvrtek 8. ledna uskutečnilo tradiční setkání pořádané městem Český Krumlov a Jihočeskou hospodářskou komorou - oblast Český Krumlov, na kterém se scházejí představitelé podnikatelské sféry, státních úřadů, institucí a samospráv.

Vzhledem k celosvětové ekonomické situaci, která se výše uvedených dotýká, byla součástí setkání prezentace hlavního ekonoma Raiffeisenbank, doc. Pavla Mertlíka. Představil ekonomický výhled situace v Česku pro letošní rok.

Dopady krize v naší zemi podle něj nevytvoří tak velkou sinusoidu jako na americkém kontinentě. "S rokem 2009 si jistě všechny zdejší podnikatelské subjekty poradí, a proto snad nebude mít tak velký dopad na nezaměstnanost,"věří starosta Českého Krumlova Luboš Jedlička. (vk)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Cookie, ikona Nastavení soukromí

Aby web běžel hladce a naše služby byly co nejkvalitnější, používáme soubory cookies – malé datové soubory uložené ve vašem prohlížeči. Díky vašemu souhlasu můžeme web lépe přizpůsobit vašim potřebám a zlepšovat jeho obsah i funkce. Souhlas udělíte kliknutím na „Povolit vše“. Pokud si přejete nastavení upravit, zvolte možnost „Upravit souhlas“. Děkujeme.

Povolujete: