aktualizováno 26. 11. 2008

26. listopadu 2008

Ve čtvrtek 20. listopadu mohli zájemci z řad rodičů, přátel školy, stávajících žáků i žáků budoucích, kteří nastoupí do prvních, pátých a šestých ročníků, navštívit Základní školu T. G. Masaryka. V tento den v rámci akce Dne otevřených dveří si mohli totiž všichni příchozí prohlédnout školu a seznámit se s prostředím, v kterém probíhá vzdělávání žáků.

Dne otevřených dveří se zúčastnil i starosta Luboš Jedlička, spolu s vedením školy si prohlédl celou budovu školy a seznámil se s novými moderními trendy interaktivní výuky žáků. Starosta diskutoval s vedením i o dalších plánech školy, například o grantové žádosti města Český Krumlov o 30 milionů Kč na další rozvoj školy.

Interaktivní tabule na 1. stupni - Den otevřených dveří ZŠ T.G.M., foto: archiv školy ZŠ T.G. Masaryka Návštěvníci si během dne otevřených dveří vyzkoušeli práci s interaktivními tabulemi na prvním a druhém stupni, prohlédli si tři laboratoře cizích jazyků vybavené dataprojektory, sluchátky, počítači, prostorovým ozvučením a satelitním příjmem, pochutnali si na produktech ze školní kuchyně, zkontrolovali pracovní prostory pro ruční práce a vaření, vyzkoušeli rychlost internetového připojení v počítačové učebně a navštívili budoucí první třídu, kde si mohli popovídat se Zlatuší Petříkovou budoucí učitelkou 1. třídy.

Škola doznává každoročních výrazných změn, které naplňují školní vzdělávací program a stanovené priority školy, t.j. zaměření se na oblasti českého jazyka, matematiky, cizích jazyků, informačních technologií, sportu a na prvním místě výchovu slušných, pracovitých a odpovědných žáků.
Josef Haláček, ZŚ T. G. Masaryka Český Krumlov

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: