aktualizováno 25. 9. 2008

25. září 2008

Objízdné trasy přes Český Krumlov

Českým Krumlovem jsou vedeny v současnosti 2 objízdné trasy. V Kaplici nádraží je rekonstruován povrch vozovky a veškerá doprava (osobní i nákladní) ve směru České Budějovice - Kaplice je vedena přes Český Krumlov. Stavební práce trvají od 21. září a měly by skončit 28. září.
Další rekonstrukce probíhají od 20. září na železničním přejezdu v Bukovci. Silnice I/3 v místě železničního přejezdu by měla být uzavřena do 2. října. Objízdná trasa je vedena také přes Český Krumlov.
V Českém Krumlově se v důsledku těchto objízdních tras dočasně zhutnitnila doprava a místy se tvoří kolony (na kruhových objezdech, na odbočce přes Porákův most a směrem na Kaplici).

Rekonstrukce Horní ulice

Rekonstrukce Horní ulice se blíží do závěru své první etapy. Podrobné informace o průběhu prací a o aktuálních omezeních jsou zveřejňována na www.ckrumlov.cz/rekonstrukce.
Průchodnost stavbou během Svatováclavských slavností byla dohodnuta na úterním kontrolním dni. Celá Horní ulice bude od pátku 26. září do úterka 30. září (popř. středy 1. října) kompletně průchozí, nebude nutno Horní obcházet přes Masnou nebo Kostelní. Bude tedy zajištěn průchod k WC, k bankomatu České spořitelny a.s., do MIMIBARU v Prelatuře atd.
K omezení průchodnosti může dojít u vstupu do Kostelní ulice, kde bude dodělávána zádlažba.

Od pondělí 29. září budou probíhat stavební práce na propojení 2 plynovodních řadů a výkop bude veden ve spojce s Masnou ulicí. Masná ulice tedy nebude v těchto dnech průchozí. Uzavírka Masné bude trvat nejpozději do středy 1. října. Průchod bude umožněn celou Horní ulicí, od náměstí Svornosti k Regionálnímu muzeu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: