aktualizováno 18. 9. 2008

18. září 2008

možná, že víte, ale možná, že taky ne, že naše město v příštím roce oslaví 700 let svého vzniku (dochovaná listina Jindřicha I. z Rožmberka a jeho syna Petra z roku 1309 totiž poprvé v textu uvádí označení obchodní osady městem…)

Rok 2009 je ale také významný pro naši knihovnu!

Podle dobových dokumentů v závěru příštího roku česká veřejná knihovna v našem městě oslaví
již 130. výročí svého prvopočátku!
Je to výročí, které si zaslouží připomenutí a proto
se my, pracovnice knihovny, budeme snažit, abychom důstojně oslavily toto výročí. Jedním z našich plánů je shromáždit informace o významných osobnostech žijících v našem městě a to právě v současné době (rok 2008-2009) a následně uspořádat upomínkovou publikaci medailonů těchto spoluobčanů…


Anonymní anketa, kterou dnes vyhlašujeme, by nám měla pomoci v nesnadném výběru.

Za Vaši pomoc Vám všem předem děkujeme!!!


Vaše knihovnice

Pro každého návštěvníka knihovny jsou připraveny 3 anketní lístky. Na každý anketní lístek napište jméno člověka, který žije a pracuje v současné době nebo žije a pracoval v našem městě a podle Vás se nějak významněji podílí nebo v minulosti podílel na životě města, na jeho rozvoji…
Měli by to být spoluobčané z různých oborů lidské činnosti, např. zástupci městské správy, politici, lidé působící v oblasti kultury (výtvarníci, hudebníci, spisovatelé apod.), zdravotnictví, školství, sportu, průmyslu atd. atd.

Nominovat (maximálně 3 osoby) mohou občané také přes e-mail na adresu anketa@ckrumlov.cz.

Anketa bude ukončena k 31. 10. 2008

V Č. Krumlově 10. 9. 2008

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: