aktualizováno 21. 8. 2008

20. srpna 2008

Soutěže o celkem 26 volných vstupenek na vybrané koncerty letošního 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov pro Vás připravil pořadatel festivalu společnost Auviex a město Český Krumlov.

V posledním kole soutěže o volné vstupenky na vybrané koncerty Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov máte možnost vyhrát dva volné lístky na sobotní závěrečný koncert Sira Jamese Galwaye a Lady Jeane Galwayové.

Vstupenky pro dvě osoby získá první soutěžící, který správně zodpoví následující otázku:

Soutěžní otázka:

Sir James Galway je prezidentem charitativní organizace, která podporuje flétnisty ze sociálních rodin nebo flétnisty hendikapované. Jak se jmenuje tato charitativní organizace?

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do čtvrtka 21. srpna do 16:00 hodin na adresu: kancelar.starosty@mu.ckrumlov.cz
Výherce bude informován nejpozději v pátek 22. srpna do 12:00 hodin.

Nárok na výhru nemají výherci z předchozích kol. Správná odpověď v pátém kole byla 1999. Šťastní výherci byli Edita Šabatková a Adéla Kamenská.

Přejeme hodně štěstí a následně příjemný kulturní zážitek.

Více informací a aktuální program festivalu najdete na stránkách:
www.ckrumlov.cz/mhf2008 nebo www.festivalkrumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: