aktualizováno 6. 8. 2008

6. srpna 2008

Soutěže o celkem 26 volných vstupenek na vybrané koncerty letošního 17. ročníku Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov pro Vás připravil pořadatel festivalu společnost Auviex a město Český Krumlov.

V šestém kole soutěže o volné vstupenky na vybrané koncerty Mezinárodního hudebního festivalu Český Krumlov máte možnost vyhrát čtyři volné lístky na sobotní Noc na Brodway. Po sedmi letech se na Mezinárodní hudební festival Český Krumlov vrací muzikálové melodie. Devátého srpna se v Pivovarské zahradě bude konat Noc na Broadway, během které zazní známé melodie světových muzikálů (např. My Fair Lady, Fantom opery, West Side Story, Candide, Chicago a další) v podání tří zpěváků a dirigenta broadwayských divadelních scén a Moravské filharmonie Olomouc.

Vstupenky pro dvě osoby získají první dva soutěžící, kteří správně zodpoví následující otázku:

Soutěžní otázka:

Která ze zpěvaček, jež vystoupí v sobotu v Českém Krumlově v rámci Noci na Brodway spolupracovala se známou umělkyní Yoko Ono?

Odpovědi na soutěžní otázku posílejte do čtvrtka 7. srpna do 12:00 hodin na adresu: kancelar.starosty@mu.ckrumlov.cz
Výherce bude informován nejpozději v pátek 8. srpna do 12:00 hodin.

Nárok na výhru nemají výherci z předchozích kol. Správná odpověď v pátém kole byla 1999. Šťastní výherci byli Jana Kučabová a Alena Svobodová.

Další otázky o volné vstupenky budou zveřejňovány průběžně na internetových stránkách www.ckrumlov.cz/obcan. Sledujte zadání v odkazu Aktuality.

Přejeme hodně štěstí a následně příjemný kulturní zážitek.

Více informací a aktuální program festivalu najdete na stránkách:
www.ckrumlov.cz/mhf2008 nebo www.festivalkrumlov.cz

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: