aktualizováno 6. 8. 2008

31. července 2008

Společnost Českokrumlovský rozvojový fond uspěla v grantové žádosti o finanční prostředky na rozvoj a zvýšení kvality služeb cestovního ruchu destinace Český Krumlov.

Rozvoj a zvýšení kvality služeb cestovního ruchu destinace

Cíle projektu

Cílem projektu "Rozvoj a zvýšení kvality služeb cestovního ruchu destinace Český Krumlov" je výrazné zlepšení kvality a dostupnosti informací o nabídce cestovního ruchu v Českém Krumlově a okolí a rovněž ve vybraných lokalitách jižních Čech, dále zvýšení podílu informačních technologií při prezentaci a propagaci města i celého regionu. Jako druhotný výstup marketingově podporuje vytváření nových produktů cestovního ruchu.

"Konkrétními aktivitami projektu je tvorba propagačních materiálů destinace Český Krumlov, realizace reklamní a mediální kampaně, nabídka nových služeb na internetovém portálu OIS www.ckrumlov.cz a instalace informačního kiosku pro návštěvníky města," uvedla vedoucí Destinačního managementu Český Krumlov Jitka Boháčová.

Realizace projektu

Realizátorem projektu je Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s r.o. prostřednictvím svého Úseku cestovního ruchu (Destinační management Český Krumlov, Infocentrum Český Krumlov, Oficiální informační systém Český Krumlov). Projekt je realizován od března 2008 do května 2010.

Financování projektu

Celkové náklady projektu jsou 4.547.720,- Kč.

Projekt je spolufinancován z dotace:

Regionálního operačního programu regionu soudržnosti NUTS II Jihozápad
prioritní osa: Rozvoj cestovního ruchu,
oblast podpory: Rozvoj služeb cestovního ruchu, marketingu a produktů cestovního ruchu

Projekt je spolufinancován z dotace ve výši 2.521.643,- Kč (cca 55 %).

Vlastní podíl žadatelem bude financován z prostředků Českokrumlovského rozvojového fondu a města Český Krumlov.

(jr)

..

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: