aktualizováno 27. 8. 2008

30. července 2008, aktualizováno 27. srpna 2008

Podle informací ředitele Služeb města Český Krumlov Pavla Turnhofera nebudou proti předpokladu realizovány rekonstrukce ulic U Sáňkařské dráhy a Přídolská.

Od čtvrtka 31. července budou zaměstnanci Služeb města Český Krumlov opravovat některé silnice na Horní Bráně. Ulice Kaplická, Polská, Přídolská a U Sáňkařské dráhy se dočkají nového koberce. Řidiči by proto měli v době trvání oprav počítat s omezeným provozem. "Nejprve musíme odfrézovat současný povrch a pak položíme nový koberec. Tyto práce si však vyžádají omezení provozu, proto prosíme řidiče o pochopení a trpělivost," uvedl ředitel Služeb město Český Krumlov Pavel Turnhöfer.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: