aktualizováno 1. 7. 2008

Mapa havárie - ulice Na Svahu, zdroj: www.seznam.cz - mapy 25. června 2008

V ulici Na Svahu na Vyšehradě v Českém Krumlově došlo v k havárii parovodu. Oprava vedení si vyžádá uzavírku ulice Na Svahu. Přesná doba potřebná k opravě není zatím známa, odhadovány jsou 1 - 2 týdny. (Do poloviny 28. týdne).
Dopravní omezení, která si oprava havárie vyžádá, se týkají ulice Na Svahu. Směrem na nádraží je doprava vedena k sídlišti Vyšehrad, podél bývalého hotelu Vyšehrad a třídou Míru. V opačném směru je doprava odkláněna přes Špičák.
K havárii došlo v ulici Na Svahu pod číslem popisným 50, u křižovatky s ulicí Zahradní.
Podle technika inženýrských sítí z Městského úřadu Český Krumlov Hynka Pazderky se jedná o havárii parovodu, který je v majetku a správě společnosti Centropol CZ, s.r.o. "Na parovodu v ulici Na Svahu je umístěna šachta, u které se propadl strop a podle páry vycházející z výkopu zřejmě došlo i k poškození parovodu," dodává Hynek Pazderka. Opravu bude zajišťovat společnost Centropol, v jejíž správě je i parovodní vedení.

Bližší informace o opravě a technickou specifikaci problému poskytne společnost Centropol CZ, s.r.o. (telefon: 380 748 258, 380 748 433-5). (ja)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: