aktualizováno 22. 5. 2008

20. května 2008

Aktualizaci strategického plánu rozvoje města zajišťuje společnost RAVEN EU Advisory. V průběhu května tato firma představila radě města harmonogram, podle nějž bude dokument zpracovávat. Součástí tvorby plánu je i dotazníkové šetření mezi občany a obyvateli Českého Krumlova, které se zabývá spokojeností s kvalitou života ve městě.

Vážení občané a obyvatelé, prosíme vás o vyplnění dotazníku, který naleznete v doc dokumentu (klikněte zde pro jeho stažení). Dotazník bude sloužit jako podklad pro kvalitní nastavení rozvojových priorit města a zároveň povede k identifikaci oblastí zvyšování kvality a rozsahu poskytovaných služeb a infrastruktury ze strany samosprávy města.

Prosíme Vás o vyplnění dokumentu (zvýraznit odpovědi můžete barevně) a o elektronické zaslání na adresu monika.petru@mu.ckrumlov.cz nebo vytištění a doručení na podatelnu Městského úřadu v Kaplické ulici nebo na sekretariát starosty na náměstí Svornosti.

Případné dotazy o bližší informace týkající se procesu strategického plánování města směřujte na koordinátora procesu:

Bc. Monika Petrů
Vedoucí oddělení strategického rozvoje
Městský úřad Český Krumlov
Kaplická 439
381 01 Český Krumlov
telefon: +420 380 766 705
email: monika.petru@mu.ckrumlov.cz


Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: