aktualizováno 24. 4. 2008

23. dubna 2008

"Český Krumlov patří hasičům" - to je heslo, pod kterým si českokrumlovští hasiči připomenou 50. výročí založení profesionálního hasičského sboru v Českém Krumlově. Oslavy se budou konat v sobotu 26. dubna 2008 na náměstí Svornosti v Českém Krumlově. Přesně v 10 hodin dopoledne budou oslavy zahájeny za účasti nejen zástupců Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje a České republiky, ale svoji účast přislíbili i představitelé města Český Krumlov, zahraniční hosté z Bavorska a Horního Rakouska a další.
Celý den si pak návštěvníci budou moci přímo na náměstí prohlédnout výstavu historické techniky, speciální požární techniky či techniky současné včetně všech prostředků požární ochrany používaných profesionálními jednotkami v dnešní době. Jednotlivá oddělení Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, územní odbor Český Krumlov představí zájemcům svojí činnost, pro děti jsou připravené zábavné hry a soutěže. Zpestřením bude promenádní koncert Vojenské posádkové hudby z Tábora.
Přijďte si proto s profesionálními i dobrovolnými hasiči a jejich přáteli a příznivci připomenout jejich svátek, který se rozhodli oslavit přímo v historickém centru krásného Českého Krumlova. Obzvláště budou vítáni účastníci v současných i dobových uniformách a případně i s historickou technikou.

Další informace:

Dopravní omezení během slavnosti na http:// /www.ckrumlov.info/docs/cz/20080424104450_Dopravni_omezeni.xml

http://www.ckrumlov.cz/hasici

http://www.ckrumlov.info/docs/cz/ad2008042301.xml

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: