aktualizováno 7. 3. 2008

Almanach mladé krumlovské literární scény

6. března 2008

almanach, zdroj: cpdm V mládežnickém klubu Bouda Český Krumlov se konal 28.února 2008 křest knihy "Almanach mladé krumlovské literární scény". Knize shrnuje literární díla, jak prózu, tak poezii, devíti mladých autorů od 14 do 24 let. Tato publikace vznikla na popud mladého začínajícího spisovatele Tomáše Kubarta. Patronaci nad tímto projektem převzalo Centrum pomoci dětem a mládeží Český Krumlov (CPDM, o.p.s.; projektové pracoviště NZDM Bouda).

V rámci programu byla veřejnosti představena také výstava výtvarných prací žáků českokrumlovských základních škol ze soutěže s názvem "Barevný svět", která byla uspořádána na konci roku 2007 v rámci aktivit Informačního centra pro mládež Český Krumlov k evropské kampani mládeže na podporu lidských práv "Jsme různi - Všichni rovnoprávní". Celý program hudebně provázeli dva českokrumlovští kytaroví "mágové" - Radek Interholz a Jindřich Josef Čapek.

Vydání "Almanachu mladé krumlovské literární scény" bylo umožněno díky finančním příspěvkům Jihočeského kraje v oblasti podpory kultury a města Český Krumlov. Almanach byl vydán v počtu 500 výtisků. Zájemci mohou tuto knihu získat zdarma na následujících místech: Český Krumlov - v Klubu Bouda nebo Informačním centru pro mládež (Špičák 114), České Budějovice - v Informačním centru pro mládež (Lannova 63), Tábor - v Informačním centru pro mládež (Farského 887).

Mgr. Vlastimil Kopeček, ředitel CPDM, o.p.s. Český Krumlov

Ladislav Michalík, vedoucí NZDM Bouda

almanach1, zdroj: cpdm almanach2, zdroj: cpdm almanach3, zdroj: cpdm almanach4, zdroj: cpdm

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: