aktualizováno 12. 3. 2008

Vedení Českého Krumlova pogratulovalo mistrům republiky

4. března 2008

Starosta města Český Krumlov v pondělí 4. března osobně pogratuloval mistrům republiky v karate a v badmintonu na českokrumlovské radnici.

Badmintonisté SKB Český Krumlov v únoru získali na Mistrovství České republiky dospělých v badmintonu dvě zlaté medaile ve čtyřhře (Pavel Florián a Stanislav Kohoutek) i ve smíšené čtyřhře (Pavel Florián a Martina Benešová), stříbrnou medaili ve dvouhře žen (Martina Benešová) a bronzovou medaili ve dvouhře mužů (Pavel Florián). Trenér badmintonistů Radek Votava obhájil prvenství v anketě trenér roku.

Karatistky z Českého Krumlova v listopadu vyhrály v Karlových Varech na Mistrovství České republiky JKA karate v soutěži kata tým (soutěž trojic v synchronním provedení volitelné sestavy). Vítězný tým byl ve složení Tereza Hrubešová, Jana Mrázová a Anežka Opelková. Trenérem karatistek je Roman Kneifl.

Talentovaným sportovcům starosta Luboš Jedlička i místostarostka Jitka Zikmundová projevili dík za vzornou reprezentaci a předali finanční dary od města Český Krumlov v celkové výši 23 tisíc korun. (ja)

Prohlédněte si fotografie z návštěvy:

Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky

Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky

Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky Starosta Českého Krumlova na radnici pogratuloval mistrům republiky

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: