aktualizováno 22. 2. 2008

Český Krumlov navštíví latinskoamerické cestovní kanceláře

20. února 2008

V rámci konference latinskoamerických zástupců cestovních kanceláří navštíví Český Krumlov v sobotu 23. února šest set zástupců cestovních kanceláří (tzv. touroperátorů). Akci pořádá Jihočeský kraj. Návštěvníci přijedou kolem desáté hodiny a vydají se ve dvanácti skupinách na prohlídku města. Mezi 11:00 a 12:30 očekáváme zvýšenou návštěvnost českokrumlovských provozoven. Město by měli latinskoameričtí zástupci opouštět ve 13:00 hodin a budou pokračovat do Českých Budějovic a do Prahy.

Městská policie Český Krumlov bude dohlížet na maximální bezpečnost a plynulost dopravy při příjezdu a odjezdu 13 autobusů na autobusové nádraží a na bus stop (Chvalšinská) a při přechodu početné skupiny přes silnici Objížďkovou nebo Chvalšinskou.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: