aktualizováno 15. 2. 2008

Český Krumlov patří mezi nejatraktivnější místa v České republice

Třetí místo obsadilo město Český Krumlov v soutěži o Nejatraktivnější místo v České republice. Rozhodli o tom čtenáři časopisu Travel in the Czech Republic z vydavatelství Mladé fronty, které soutěž vyhlásilo. Na anketních lístcích se objevilo celkem 328 obcí.
Český Krumlov se každoročně umisťuje v soutěžích z oblasti cestovního ruchu na předních příčkách. V loňském, prvním ročníku soutěže o Nejatraktivnější místo v České republice, obsadil Český Krumlov 6. místo. V roce 2006 získalo Infocentrum Český Krumlov cenu za druhé nejlepší informační středisko v České republice.

Třetí místo obsadilo město Český Krumlov v soutěži o Nejatraktivnější místo v České republice Třetí místo obsadilo město Český Krumlov v soutěži o Nejatraktivnější místo v České republice

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: