aktualizováno 12. 12. 2007

Vánoční dar obyvatelům domu s pečovatelskou službou

Starosta Českého Krumlova Ing. Luboš Jedlička a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali ve středu 12. prosince obyvatelům domu s pečovatelskou službou v budově Za Soudem automatickou pračku jako vánoční dar. Ředitelka Ivana Ambrusová dar uvítala a dodala: "Přichází v pravý čas, protože se nám pračka před pár dny rozbila. Jsme moc rádi za takovou podporu."

Starosta projevil díky jménem města a vyjádřil radost nad tím, že společnosti E.ON není lhostejný život českokrumlovských seniorů v domech s pečovatelskou službou.

E.ON podpořil v prosinci i akci Děti pro UNESCO - UNESCO dětem, která byla určena týmům dětí z českokrumlovských základních škol a proběhla v rámci oslav 15 let zápisu na Seznam UNESCO.

Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar

Starosta Českého Krumlova a vedoucí oblastního managementu společnosti E.ON Tomáš Kubín předali obyvatelům domu s pečovatelskou službou automatickou pračku jako vánoční dar

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: