aktualizováno 6. 11. 2007

Končí rekonstrukce Porákova mostu v Českém Krumlově

Končí rekonstrukce Porákova mostu v Českém Krumlově V květnu zahájená rekonstrukce Porákova mostu končí. V pátek 9. listopadu večer bude na mostě obnoven obousměrný provoz. Během příštího týdne budou dokončeny všechny ostatní práce, tzn. zejména odstranění mostního provizoria a úprava okolí a dojde k předání stavby investorovi, jímž je Jihočeský kraj, který uhradil náklady opravy ve výši 14,9 miliónů korun.

Řidiči pohybující se v Českém Krumlově ocení díky řadě letošních investičních akcí města a jihočeského kraje zkvalitnění a zbezpečnění komunikací. Opravena byla Objížďková silnice od bowlingu až do Větřní (38 mil. Kč), rekonstrukcí prošel most u Domu dětí a mládeže (18,5 mil. Kč), na jaře a po prázdninách byla dokončena sanace Havraní skály (7,905 mil. Kč).

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: