aktualizováno 17. 9. 2007

Soutěž pro děti k výročí UNESCO - Průvodce mým městem

Soutěž pro děti k výročí UNESCO - Průvodce mým městem Projekt Průvodce mým městem vyhlásilo v pondělí 17. září pro žáky základních škol a mladší žáky víceletého gymnázia město Český Krumlov a Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. v rámci letošních oslav 15. výročí zapsání historického centra Českého Krumlova do Seznamu světového dědictví UNESCO. Žáci a zástupci škol převzali v kanceláři starosty města propozice k soutěži a představitelé spolupracujících organizací jim poskytli první informace potřebné k úspěšnému vypracování zadání.

Díky projektu školáci detailněji poznají město, v němž žijí, a prostřednictvím vytvořeného netradičního průvodce v tištěné a elektronické podobě s ním seznámí své vrstevníky. Vyhodnocení projektů se uskuteční 4. prosince.


Více informací bude k dispozici na www.ckrumlov.cz/unesco v Programu pro děti a mládež.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: