aktualizováno 11. 7. 2007

Prožitek ze zahajovacího koncertu Mezinárodního hudebního festivalu nebudou rušit projíždějící vozy

V pátek 20. července bude zahájen v Českém Krumlově 16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu V pátek 20. července bude zahájen v Českém Krumlově 16. ročník Mezinárodního hudebního festivalu, který finančně podpořilo i město Český Krumlov.
Tento významný festival, vyhledávaný občany města i návštěvníky z celého světa, se bude do 25. srpna odehrávat především ve znamení zahraničních operních hvězd a dirigentů na řadě míst ve městě. Otevře jej neobyčejná podívaná na neobvyklém místě - na jižních terasách zámku zazní od 21. h slavné dílo Carla Orffa Carmina Burana.
Aby si posluchači mohli tento jedinečný zážitek vychutnat v klidu, bez rušení projíždějícími vozidly, bude v pátek 20. července od 20.30 do 23 h Lazebnický most uzavřen pro dopravu, pro pěší zůstane přístupný. Uzavírka pro automobily bude platit od prodejny Baťa na Latránu.
Kvalita zahajovacího koncertu bude v rukou Symfonického orchestru Českého rozhlasu a hrdlech Kühnova smíšeného a dětského sboru, sólistů Metropolitní opery v New Yorku a New York City Opera pod taktovkou Manuela Hernandeze Silvy ze Španělska. Na tento koncert je ještě možné zakoupit vstupenky.

Více informací na www.ckrumlov.cz,www.festivalkrumlov.cz).

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: