aktualizováno 29. 6. 2007

Most u DDM v Českém Krumlově už průjezdný!

Most u DDM v Českém Krumlově už průjezdný! Zhruba od poledne v pátek 29. 6. je průjezdný most u Domu dětí a mládeže v Českém Krumlově. To znamená, že skončily objížďky - do Linecké ulice a přilehlých lokalit už nebude možné jezdit přes Horní ulici a ven z města se již motoristé nedostanou přes provizorní most.
Opravu mostu u DDM za 18,5 mil. Kč pokryla státní dotace. V pondělí 2. července v 10 h se na mostě uskuteční jeho slavnostní otevření a prohlídka za účasti zástupců města Český Krumlov, kraje, generálního dodavatele JHP spol. s r. o. a dalších hostů. Končí tak výjezd z města po provizorním mostě od parku do ulice Po Vodě.

Dalším slavnostním aktem bude v úterý 17. 7. v 10.30 h u bowlingu na Horní bráně (zastávka autobusu) předání opravené Objížďkové silnice (II/160), na níž od 19. března pracovala firma Skanska DS a. s., závod Č. Budějovice. Jihočeský kraj za ni zaplatil 38 mil. Kč, město Český Krumlov uhradilo opravu chodníků za 0,85 mil. Kč, kterou provedly Služby města Český Krumlov.

Pokračuje rekonstrukce Porákova mostu, která je plánována do konce listopadu. Po tuto dobu bude nadále při omezení rychlosti průjezdná ve směru od Českých Budějovic na Kaplici a Větřní polovina mostu i pro těžkou nákladní dopravu. K vyjetí z města od Větřní a Kaplice na České Budějovice a Kájov je třeba používat provizorní most, za nímž vozidla odbočují na silnici Pod Kamenem pouze vpravo, tzn. že jedoucí na Kájov se obrátí na kruhovém objezdu u Trojice. Přes provizorium mohou jezdit vozidla pouze do 11 t okamžité hmotnosti a autobusy. Ostatní po značených objížďkách.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: