aktualizováno 10. 5. 2007

Rekonstrukce Objížďkové silnice přechází do III. části

Opravy komunikací v Č. Krumlově Druhou etapu od křižovatky s Rooseveltovou ulicí do křižovatky u Svatého Ducha na Spolí dokončili pracovníci firmy Skanska DS a. s., závod Č. Budějovice dnes - 10. května.

Třetí, končící u vjezdu do sídliště Plešivec, je dlouhá 320 m a měla by být hotova do 18. května. Autobusová zastávka bude v tomto úseku fungovat normálně, kromě doby nezbytné k pracím na opravě úseku zastávky. Po tuto dobu se autobusová zastávka přesune do zatáčky před mostem, kde nyní parkují osobní vozidla. Vjezd autobusů do sídliště Plešivec zůstane zachován.

Během prací na II. a III. etapě provádějí pracovníci Služeb města opravu chodníku od přechodu na Horní Bráně po lípu u restaurace U Ratolesti, hradí město Český Krumlov
(720 000 Kč).

Rekonstrukce IV. etapy od vjezdu do sídliště Plešivec ke konci z města je naplánována do 10. června. Nadále budou platit dopravní omezení, ale průjezd městem by se měl urychlit.

Do rekonstrukce Objížďkové silnice investuje Jihočeský kraj 38 mil. Kč.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: