aktualizováno 10. 5. 2007

Obrazy, kresby, ryté sklo, litý kov a kámen v Městské galerii

V pátek 11. května v 17 h v Městské galerii na Prelatuře se uskuteční vernisáž výstavy děl spolku výtvarníků Legenda, která budou k vidění do 31. května denně mimo pondělí od 10 do 12 a od 13 do 17 h.

František Kollman
představí obrazy a ryté sklo; umělec maluje rukama i nohama, tvoří originální technikou, ve které se mísí popel z cigaret, uhel, pivo, káva a jiné poživatiny, jež ho právě napadnou. Je nositel 8. danu v jiu-jitsu a 6. danu v judu.

Antonín Břicháček
je tvůrcem originálních užitkových a dekoračních předmětů z litého kovu a kamene (různé druhy svícnů - mísy, misky; vázy, hodiny, zrcadla, sakrální předměty atd.).

Zdeněk Zálešák se kromě malby, kresby a volné grafiky věnuje i užité grafice - výtvarnému řešení propagačních expozic a veletrhů doma i v zahraničí, tvorbě plakátů atd. - a v Č. Krumlově budou k vidění jeho obrazy a kresby.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: