aktualizováno 26. 4. 2007

Z Větřní se jezdí během dne přes Nové Spolí

Oprava Objížďkové silnice Pro zrychlení dopravy při rekonstrukci Objížďkové silnice v Českém Krumlově budou od pátku do pondělí jezdit osobní vozidla z Větřní na Krumlov objížďkou - přes most ve Větřní kolem briketárny na pravý břeh Vltavy do Nového Spolí a na křižovatku u Svatého Ducha.
Toto opatření bude fungovat tyto čtyři dny od 8 hodin do odpoledního skončení prací, poté se obousměrný provoz vrátí na Objížďkovou komunikaci.
Autobusy nadále jezdí po Objížďkové komunikaci, nákladní doprava je odkloněna na objízdné trasy přes Kájov - Hořice na Šumavě - Černou v Pošumaví - Frymburk a přes Kaplici-nádraží - Dolní Dvořiště - Vyšší Brod. Oprava na území města by měla skončit za tři týdny.
Kraj za práce provedené až k obci Větřní zaplatí 38 miliónů korun.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: