aktualizováno 24. 4. 2007

Náměstí Svornosti v pondělí při Kouzelném Krumlovu bez automobilů!

Náměstí Svornosti v pondělí při Kouzelném Krumlovu bez automobilů! V pondělí 30. dubna a v úterý 1. května se uskuteční Kouzelný Krumlov, akce plná romantiky a kulturních aktivit vítající máj - měsíc lásky. Aby bylo možné vychutnat si pečlivě připravený program v klidu, jak se sluší na tak významnou akci, je nezbytné na pár hodin vyloučit automobilový provoz z náměstí Svornosti, které se májově přejmenuje na náměstí Lásky.

V pondělí 30. dubna mezi 10. a 24. hodinou nebude možné parkovat na náměstí a od 15 do 24 hodin bude náměstí zcela uzavřeno automobilistům, takže průjezd nebude možný (objet ho lze Horní a Kostelní ulicí či z Latránu Dlouhou ulicí). Na změnu situace v dopravě budou upozorňovat dopravní značky a na dodržování bude dohlížet městská policie. Žádáme občany a podnikatele parkující na náměstí, aby nám vyšli vstříc a na tuto dobu své vozy přeparkovali. O vhodném místě je možné poradit se na služebně městské policie 380 766 308. Ubytovatele žádáme, aby o těchto opatřeních informovali své hosty.

Všechny občany srdečně zveme užít si Kouzelný Krumlov a nasát atmosféru lásky, která by nás měla doprovázet po celý rok.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: