aktualizováno 1. 3. 2007

Kuchtová rezignuje, radu města doplní dva radní

Rada města


Místostarostka Českého Krumlova Mgr. Dana Kuchtová zaslala starostovi Ing. Luboši Jedličkovi písemnou rezignaci na post vicestarostky a radní k 28. únoru. Splnila slib, který dala po zvolení do funkce ministryně, že oficiálně k tomuto kroku přistoupí až po politických jednáních vedoucích k její náhradě. I jako ministryně školství nadále zůstane Dana Kuchtová členkou českokrumlovského zastupitelstva.

Zastupitelé z čtyřkoalice se o víkendu sejdou k doladění detailů programového prohlášení rady na toto volební období, k diskuzi o místostarostovi a k doplnění rady o dva členy za odstoupivší Mgr. Danu Kuchtovou a JUDr. Milana Marka, kteří rezignovali na funkci v radě. Kuchtovou by měl nahradit radní z KDU-ČSL. Výsledky jednání a své návrhy předloží koalice, která nadále pracuje ve shodě a postupuje jednotně, radním z ODS na jednání rady 5. března.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: