aktualizováno 20. 2. 2007

Lesy jsou uzavřeny, do osady Sv. Tomáš ale vedou bezpečné cesty


Přestože do 13. dubna platí zákaz vstupu do lesů v oblasti Sv. Tomáše, lze se dostat do osady Sv. Tomáš bez problémů, neboť je přístupná dvěma směry po upravených veřejných komunikacích.

1. z Přední Výtoně do osady Pasečná a dále pak směr Frýdava s označenou odbočkou na Sv. Tomáš zhruba 4 km vzdálené od osady Pasečná po cestě nazývané Jezuitská

2. z Přední Výtoně do osady Frýdava a dále směr Pasečná až k označené odbočce (asi 5,5 km) na osadu Sv. Tomáš po cestě nazývané Jezuitská, tou po ujetí zhruba 1,7 km až do osady.

Vzhledem k tomu, že osada Sv. Tomáš leží na jižním svahu pohoří Sv. Tomáš mimo poškozené lesní porosty, nehrozí zde návštěvníkům žádné nebezpečí a v klidu mohou navštívit Vítkův Hrádek či pobýt v penziónu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: