aktualizováno 25. 1. 2007

Oprava mostu u DDM může začít příští týden

Od čtvrtka 1. února může společnost JHP zahájit práce na opravě mostu u Domu dětí a mládeže v Českém Krumlově. Nejdříve je nutné postavit provizorní most, jež spojí parkoviště u městského parku s ulicí Po Vodě. Po uzavření opravovaného mostu se bude jezdit z města jednosměrně Lineckou ulicí podél parku přes parkoviště a provizorní most. Objížďka pro motoristy směřující do oblasti Plešiveckého náměstí a Linecké ulice je naplánována přes Horní a Kájovskou ulici.

Práce na mostu u DDM budou záviset na počasí. O všech změnách vyplývajících z této investiční akce budeme občany průběžně informovat. Oprava mostu má trvat do 15. června. Stát bude celkem 19,634 mil. Kč, od ministerstva pro místní rozvoj město získalo dotaci 18,5 mil. Kč.

Oprava mostu u DDM může začít příští týden

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: