aktualizováno 9. 1. 2007

Krumlovskému psímu útulku správcuje žena

Město Český Krumlov přijalo na základě výběrového řízení od 1. ledna 2007 nového správce stanice pro psy - 22letou Vladimíru Garajovou, absolventku Střední odborné školy veterinární a zemědělské v Č. Budějovicích.
Tato pracovnice odboru životního prostředí a zemědělství MÚ zajišťuje chod zařízení, komplexní péči o psy i kočky, odchyt toulavých i nebezpečných zvířat, konzultace pro veřejnost a další úkoly.

Útulek pro opuštěná zvířata je pro veřejnost otevřen po celý týden od 8.00 do 16.30 h. Dnes v něm přebývají čtyři dospělí psi, dvě štěňata (fenka a pes) a dvě kočky.

Mobil na V. Garajovou je 606 640 507. Požadavky na odchyt toulavých zvířat je nutné hlásit na městskou policii na č. 156 nebo 380 766 308.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: