aktualizováno 14. 4. 2006

Na vloni nejlepšího čeká Cena města Český Krumlov

Do 3. května mohou nejen krumlovští občané nominovat osobnosti na udělení Ceny města Č. Krumlov. Toto ocenění je určeno fyzickým osobám, seskupením fyzických osob či právnickým osobám za významné počiny v uplynulém kalendářním roce. Uznání v podobě dlažební kostky se skleněnou kapkou má odrážet jejich přínos k rozvoji či prezentaci města, obohacení života jeho obyvatel v oblastech kulturní, sociální, podnikatelské či sportovní činnosti i v oblasti oprav památek. Cena města Č. Krumlov může být rovněž morální odměnou za soustavnou činnost vyvíjenou v těchto směrech.

Návrh na udělení Ceny města Č. Krumlov je nutné podat písemně na radnici na náměstí Svornosti na oddělení kultury nebo e-mailem na adresu simona.ptackova@mu.ckrumlov.cz.

Cena města Český Krumlov


Elektronický formulář naleznete zde.
V nominaci na udělení ceny musí být uvedeno:
- jméno a adresa kandidáta
- zdůvodnění návrhu
- jméno a adresa navrhovatele.
Po projednání a návrhu postupujících nominací radou města rozhodnou o udělení ceny zastupitelé na veřejném jednání 25. května. Z nominací jsou vyloučeni členové zastupitelstva a zaměstnanci města i městem řízených či ovládaných subjektů za činnost, kterou vykonávají v rámci svých pracovních povinností.

Veřejné předání ceny města bude tradičně součástí Slavností pětilisté růže. Vloni se držitelem tohoto prestižního uznání stal Smyčcový orchestr Český Krumlov za více než 20leté úspěšné působení v kulturním životě, za reprezentaci města a výchovu mladých hudebníků.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: