aktualizováno 2. 1. 2024

Změny ve vedení MŠ Vyšehrad

Po 31 letech ve funkci ředitelky MŠ Vyšehrad odchází do penze Marie Indrová. „Své povolání jsem vykonávala s láskou, byla to více než jen práce. Vážím si spolupráce s rodiči a jsem velmi vděčná za skvělý kolektiv, který jsme U tří žab měli,“ shrnula své působení zde Marie Indrová. Na zaslouženém odpočinku chce však zůstat stále aktivní, věnovat se dobrovolnictví, ale například i péči o zahrádku, také chce vytvořit rodokmen své rodiny.

Po Marii Indrové usedne do ředitelského křesla Iveta Garajová. Ta ve školství působí již od roku 2007. Prostředí a fungování MŠ Vyšehrad aneb školky U tří žab tak zná velmi dobře z pozice učitelky, a od ledna 2024 zde bude působit v nové funkci. Plánuje navázat na činnost své předchůdkyně: „Naše školka se orientuje na přírodu, trávíme s dětmi mnoho času venku, takže bych se ráda v následujících letech zaměřila na revitalizaci zahrad, které tu máme k dispozici,“ nastínila Iveta Garajová.

No a co novou ředitelku na dlouholeté práci s dětmi baví nejvíce? Odpověděla bez zaváhání: „Líbí se mi provázet děti přitom, když objevují svět kolem nás a věci, které nám dospělým už dávno zevšedněly.  Já díky nim proto mohu na svět pořád koukat tak trochu dětskýma očima. Čas strávený s dětmi mi připomíná, jak je důležité užívat si každého dne.“

Iveta Garajová, ředitelka MŠ Vyšehrad, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: