aktualizováno 27. 10. 2023

Zapojte se do průzkumu společnosti UNICEF

Česká pobočka UNICEF v říjnu spustila online průzkum „ČESKO – ZEMĚ PŘÁTELSKÁ K DĚTEM“, ve kterém se žáci a studenti z celé republiky mohou vyjádřit k tomu, jak se jim v Česku žije, co chtějí změnit a co by si pro svůj život i svoji zemi do budoucna přáli.

Anonymní dotazník je dostupný na stránkách www.unicef.cz/mujhlas a jeho vyplnění nezabere více než 10 minut. Zapojit se do něj mohou všechny děti a mladí lidé do 18 let žijící v Česku, a to nejpozději do 11. 11. 2023.

„Ceníme si každého hlasu a věřím, že této jedinečné příležitosti využije co nejvíce dětí. Chceme nastupujícím generacím ukázat, že jim nasloucháme a že svými aktivitami mohou ovlivnit podobu země, ve které společně žijeme,“ říká ředitelka Českého výboru pro UNICEF Pavla Gomba.

Z výsledků průzkumu vytvoří UNICEF program, který prezidentu Petru Pavlovi předají letošní vítězové ankety „Dítě Česka“, a to symbolicky na Světový den dětí 20. listopadu. „Děti tvoří čtvrtinu naší populace. Žijí s námi již teď a záleží na tom, jakou životní zkušenost si vytvářejí. Při rozhodování na ně ale často zapomínáme. Proto si velmi vážíme toho, že poprvé v historii naší země se hlava státu zapojí do oslav Světového dne dětí a tento den stráví nasloucháním jejich názorům a potřebám,“ dodává Pavla Gomba.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: