aktualizováno 15. 7. 2022

Výměna optických kabelů na Špičáku

Od 20. 7. do 31. 8. bude v ulicích T. G. Masaryka, Špičák a tř. Míru probíhat výměna optických kabelů společnosti CETIN a.s. Práce jsou rozděleny do několika etap znázorněných v přiloženém dopravně-inženýrském opatření.

Práce budou probíhat směrem od nově dokončené vozovky v lokalitě sídl. Špičák k ulici T. G. Masaryka. V těchto místech proběhnou práce většinou v zeleni podél komunikací. Při překopu přístupových chodníků bude k objektům zajištěn provizorní přístup pomocí lávek.

V ulici T. G. Masaryka bude v termínu od 22. 7. do 24. 7. proveden překop komunikace po jejích polovinách bez přerušení provozu. Ve stejném termínu proběhne i uzavírka spojnice mezi ulicí T. G. Masaryka a komunikací pod poliklinikou, kde bude dočasně zřízen obousměrný provoz.

Práce budou probíhat také po okraji komunikace v ulici tř. Míru, kde dojde k omezení provozu v místech přístupu ke kabelovým komorám.

Práce bude provádět spol. BOHEMIATEL, s.r.o.
Na práce dohlíží p. Petr Hýř, tel. 702 086 004.

 

Dopravně-inženýrské opatření 

Dopravně inženýrské opatření Špičák, zdroj: ODSHDopravně inženýrské opatření Špičák, zdroj: ODSHDopravně inženýrské opatření Špičák, zdroj: ODSHDopravně inženýrské opatření Špičák, zdroj: ODSHDopravně inženýrské opatření Špičák, zdroj: ODSH

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: