aktualizováno 6. 6. 2023

Výhodné vstupné na Otáčivé hlediště pro občany města 

Obyvatelé města mají exkluzivní možnost navštívit, za cenově velmi zvýhodněnou cenu letošní jedinou novinku na Otáčivém hledišti – představení
Egon Schiele: Autoportrét

Na všechny termíny (kromě premiéry), tedy od 6. do 13. srpna lze na pokladně Infocentra Český Krumlov zakoupit lístek jen za 600 korun, to je až o 40 % méně, než je základní cena. Návštěvník musí předložit doklad, že jeho trvalé bydliště je v Českém Krumlově.

Egon Schiele měl k Českému Krumlovu velmi blízko, bylo rodištěm jeho matky a strávil zde podstatnou část svého dětství. Vracel se sem několikrát během dalšího života a byl mu obrovskou inspirací při jeho tvorbě. Inscenační tým pod vedením choreografa Jana Kodeta nachystal pro Otáčivé hlediště taneční divadlo, inspirované detaily z obrazů či kreseb Egona Schieleho – jako jsou dlouhé ruce, pronikavé oči, erotický výraz tváře, dynamické gesto postavy – ale i ze slov jeho básní a dopisů. 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: