aktualizováno 14. 1. 2014

Změna vyhlášky o stanovení doby nočního klidu

Aktualizace 14.1.2014

Zastupitelstvo města na svém prosincovém zasedání roku 2013 přijalo vyhlášku č. 6/2013 o stanovení doby nočního klidu. Impulsem k přípravě této vyhlášky byl otevřený dopis ve věci provozování hudebních produkcí ve městě.

Obce jsou od roku 2013 zmocněny k vlastní regulaci doby nočního klidu a zastupitelstvo ve snaze skloubit oprávněné potřeby obyvatel a podnikatelských subjektů v centru města, které se mohou příležitostně střetávat, zvolilo kompromisní řešení úpravy doby nočního klidu, které vychází vstříc podnikatelům v oblasti pohostinství i jejich hostům, aniž by nadměrně zatěžovalo obyvatele centra města, podnikatele v oblasti ubytovacích služeb a jejich hosty.

Doba nočního klidu je na území městské památkové rezervace nově stanovena v pátek, sobotu a dnech předcházejících dnu pracovního klidu od 24.00 hodin do 06.00 hodin následujícího dne, v ostatních dnech od 22.00 hodin do 06.00 hodin následujícího dne.

Vyhláška nabývá účinnosti dne 14. ledna 2014.

Všechny orgány města budou dopady vyhlášky průběžně sledovat a vyhodnocovat, věříme však, že budou veskrze pozitivní.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: