aktualizováno 27. 9. 2017

Vybavení města Český Krumlov mobiliářem

aktualizováno 25. 9. 2020

Logo MMR

Tento projekt je spolufinancován Ministerstvem pro místní rozvoj v rámci národního programu Podpora cestovního ruchu v regionech pro rok 2022.

O projektu

Název projektu: Vybavení města Český Krumlov mobiliářem
Registrační číslo projektu: 117D721002079
Investor projektu: město Český Krumlov
Místo realizace projektu: město Český Krumlov
Termín realizace projektu: nejpozději do 30. 11. 2023
Stav projektu: realizace
Předpokládané celkové výdaje projektu: 3 536 236,46 Kč
z toho dotace: 1 464 097 Kč

Popis projektu

Záměrem projektu „Vybavení města Český Krumlov mobiliářem“ je dovybavit a zvelebit veřejná prostranství města určená k volnočasovým aktivitám. Snahou je vytvořit takovou nabídku destinace, která zvýší zájem turistů o strávení ve městě Český Krumlov vícero dní.

Propojit zájem o kulturu a kulturní památky s aktivní dovolenou a relaxací. Možnost využití cyklostezky vedoucí městem a moci si na ní odpočinout. Projít si Státní hrad a zámek Český Krumlov a odpočinout si v klidné lokalitě Jelení zahrady, která se nachází v podzámčí, strávit horký letní den na venkovní plovárně, která byla zbudována v letošním roce v rámci projektu Relaxační zóna pod Jižními terasami – Vstupy do vody za dotační podpory MMR. Toulat se krumlovskými uličkami a moci se usadit na břeh řeky a kochat se výhledem na jeden z největších hradů a zámků v České republice. Či se mít kam posadit do stínu na náměstí Svornosti, které je celodenně zalité sluncem v případě čekání na průvodce nebo jen potřeby si na chvilku odpočinout.

Dále má město za cíl více zviditelnit méně navštěvované lokality definované vycházkovými okruhy okolo města Český Krumlov, a to pořízením informační cedule o Dobrkovické jeskyni a panoramatické cedule na Křížovou horu s definováním budov v historickém centru, ale i hor a kopců v pozadí.

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Mgr.  Tereza Vondroušová
Odbor / oddělení: oSŘR
Funkce: referent - dotační projekty a kontrola veřejných zakázek
E-mail: tereza.vondrousova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 705

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

 

 

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: