aktualizováno 16. 5. 2022

Vítání občánků

Město Český Krumlov zve srdečně rodiče s dětmi na vítání občánků. Slavnostní akt se uskuteční v pátek 10. 6. 2022 v obřadní místnosti na radnici (náměstí Svornosti 1).

Vítáni budou občánci Českého Krumlova narození v roce 2022. Chcete-li se tohoto slavnostního uvítání vašich dětí zúčastnit, zaregistrujte se nejpozději do 6. 6. 2022 na tomto odkaze.

Nově narození občánci obdrží dar 5 tis. korun, na kterém se podílí rovnou polovinou město Český Krumlov a Jihočeský kraj, a také „Rodný list Jihočecha“.

Projekt Podpora narozených dětí – Český Krumlov je podpořen z rozpočtu Jihočeského kraje částkou 750 tis. Kč z celkového rozpočtu 1,5 mil. Kč.

Logo jihočeský kraj 2015

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Jaroslava Španillerová
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: matrikářka
E-mail: jaroslava.spanillerova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 322

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: