aktualizováno 31. 5. 2022

Uzavírka komunikace na Špičáku

V návaznosti na výstavbu parkoviště a podzemních kontejnerů na sídlišti Špičák bude v této lokalitě probíhat od 6. do 8. června pokládka souvislého asfaltového krytu v prostoru celé přilehlé ulice mezi bytovými domy.

Tyto práce si vyžádají úplnou uzavírku komunikace. Pro část vozidel bude po dobu stavby zajištěna možnost náhradního parkování na parkovišti P1 v Jelení zahradě. Aby bylo možné práce provést kvalitně a v co nejkratším čase, žádáme obyvatele o odstavení vozidel mimo tuto komunikaci.

Parkovací karty na parkoviště P1 si mohou řidiči vyzvedávat na Odboru dopravy a silničního hospodářství, Kaplická 439, kancelář č. 004.

Uzavírka Špičák

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: