aktualizováno 18. 4. 2023

Upomínková medaile pro občánky města

V pátek 21. dubna (a pak také v podzimním termínu) se uskuteční slavnostní vítání občánků. Vítání se týká dětí narozených pouze od roku 2022, a to z důvodu dodržení dotačních podmínek projektu Jihočeského kraje Podpora narozených dětí - Český Krumlov

Věřte, že je nám velice líto, že nebylo možné v covidové době přivítat nové občánky města. V této nepříjemné době přišli lidé i o maturitní plesy, o možnost zúčastnit se smutečních obřadů atd. Dětem s trvalým pobytem v Českém Krumlově, které jsme nemohli přivítat, proto nabízíme na upomínku medaili Mé rodné město, kterou si mohou rodiče vyzvednout na matrice na náměstí Svornosti 1.

Děkujeme za vstřícnost a pochopení.

Medaile Mé rodné město

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Jaroslava Španillerová
Odbor / oddělení: OVV
Funkce: matrikářka
E-mail: jaroslava.spanillerova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 322

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: