aktualizováno 1. 4. 2022

Ukliďme Česko, ukliďme Krumlov

Po třech letech se opět můžeme zapojit do dobrovolnické úklidové akce Ukliďme svět, Ukliďme Česko. Hlavním jarním úklidovým dnem se pro rok 2022 stala sobota 2. dubna. Vítáni jsou všichni, kterým záleží na životním prostředí a nejsou lhostejní k jeho znečišťování. Uklízet se budou zanedbaná zákoutí města a jeho bezprostředního okolí. Město průběžně mapuje černé skládky a místa s četným výskytem odpadků, ale pokud i vy víte o místech, která potřebují uklidit, neváhejte zasílat své podněty.

A co si vzít s sebou? Hlavně pevnou obuv. Úklidový materiál zejména pytle a rukavice zajistí pracovníci města. Z důvodu omezeného množství úklidového materiálu prosíme všechny dobrovolníky, aby se na akci zaregistrovali.

Pozor sraz dobrovolníků u divadla je zrušen. Hlásí se nám totiž celé party dobrovolníků, které už mají rozdělené vybrané městské části a úseky. 

Přihlášky a podněty zasílejte paní Vlastě Horákové:

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Vlasta Horáková
Odbor / oddělení: OZP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: vlasta.horakova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 550

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

V přihlášce prosím uveďte svůj telefonický kontakt a specifikaci vašich případných podnětů, přání a žádostí, tedy pokud preferujete úklid konkrétního místa, víte o černých skládkách nebo místech s četným výskytem odpadu.

Ukliďme Krumlov 2022, zdroj: oKSUkliďme Krumlov 2022, zdroj: oKSUkliďme Krumlov 2022, zdroj: oKSUkliďme Krumlov 2022, zdroj: oKS

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: