aktualizováno 8. 4. 2024

Startují nominace do šestého ročníku výzvy Žena Českokrumlovska

Do 30. dubna 2024 můžete zaslat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je!

Kdo má být Žena Českokrumlovska?

  • žena z Českého Krumlova a regionu Český Krumlov
  • kromě své práce a rodiny dělá v životě něco navíc (dobrovolná činnost, lidský přístup, práce nad rámec pracovní činnosti, charitativní činnost, cokoliv, čím je výjimečná) v jakékoliv oblasti – kulturní, sociální, pedagogická, vědecká, k veřejnosti atd.
  • věk min. 18 let
  • nesmí to být vítězky minulých ročníků, tedy Mgr. Jana Holcová (vítězka v roce 2017), Mgr. Alena Nováková (vítězka v roce 2018), Jana Grammetbauerová (vítězka v roce 2019), a Štěpánka Koptová (vítězka v roce 2020, vyhlášení 2022) a Františka Kuncová (2023)

Vyplnit elektronický formulář ZDE→


Nominující osoba může nominovat max. 2 osoby. Nominace z loňských let se mohou opakovat, ale musí být v daném roce podány znovu.
Záštitu nad výzvou Žena Českokrumlovska převzal starosta města Český Krumlov Alexandr Nogrády.

Žena Českokrumlovska 2024, zdroj: oKS

 

O užší nominaci a vítězce rozhodne porota v tomto složení:

  • Alexandr Nogrády, starosta města Český Krumlov
  • Jitka Zikmundová, patronka MODA Fashion Day[s]
  • Františka Kuncová, vítězka ročníku 2023
  • Mgr. Martin Nechvíle, ředitel Městské knihovny v Českém Krumlově
  • Kateřina Musilová, ředitelka oblastní kanceláře Jihočeské hospodářské komory v Českém Krumlově

Tato porota vybere tři nominované ženy, které budou pozvány na slavnostní vyhlášení, které proběhne v rámci galavečera MODA Fashion Day[s] v sobotu 14. září v Zámecké jízdárně.

Organizátor výzvy: Síť pro rodinu, z.s.

---

Loňskou vítězkou se stala Františka Kuncová, která v Českém Krumlově vede unikátní seniorské centrum, kde společně s dobrovolníky zorganizují ročně 200 akcí pro více než 1000 seniorů.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: