aktualizováno 13. 11. 2023

Setkání vedení města s občany

Minulý týden se uskutečnilo na ZŠ T. G. Masaryka další setkání vedení města s občany, tentokrát ze Špičáku a Nových Dobrkovic.

Starosta s místostarosty v úvodu setkání informovali občany o nejnovějších investicích v těchto městských částech, které jsou hotové, nebo v přípravě. Např. o nově upraveném školním dvoře ZŠ TGM, o aktuálních pracích na výměně osvětlení a rozvodů optických sítí u parkoviště P1 v Jelení zahradě, o doplněných prvcích do skate parku či dalších protipovodňových opatřeních na Polečnici. Řeč byla také o záměru severního obchvatu, rozšíření parkovacích ploch na Špičáku a plánu na zrušení kruhových objezdů na silnici I/39, které nahradí semafory. V nadcházejícím roce se také počítá s revitalizací prostranství před kinem Luna.

Dotazy obyvatel se potom týkaly zejména dopravy, např. dopravního řešení a možnosti vzniku několika parkovacích míst u ZŠ TGM, občané diskutovali o novém přechodu na Chvalšinské ulici, vznášeli podněty na úpravu křižovatky u areálu ČSAD. Tématem bylo také doplnění veřejného osvětlení na komunikaci směrem do Nových Dobrkovic, rozvoj sportovního areálu na Chvalšinské, cyklostezka či péče o zeleň.

Ze setkání vyplynula řada podnětů, kterými se v nadcházejícím období bude vedení města a úřad zabývat.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: