aktualizováno 15. 2. 2023

Reprezentační ples města opět na scéně

Po dvouleté pauze způsobené covidem se na scénu krumlovských akcí vrátil zpět reprezentační ples města, který se uskutečnil v sobotu 11. února 2023. 7. ročník plesu se opravdu vydařil, návštěvníci si užili spoustu taneční zábavy, vyhráli plno zajímavých cen z tomboly a podpořili dobrou věc v rámci charitativního focení ve fotokoutku.

Akce, kde parket není nikdy prázdný, zábava teče proudem a o dobré jídlo a pití není nouze. To všechno byl 7. ročník reprezentačního plesu města Český Krumlov. Organizátoři plesu si letos opět dali záležet a nasadili laťku zase o něco výš, aby vykouzlili nezapomenutelný večer čtyřem stovkám hostů Zámecké jízdárny.

Letošní program nabídl prostor zvučným jménům Jihočeského kraje. Svou perfektní rétorikou provedl hosty večerem zkušený moderátor Roman Anděl, který se ke konci večera zhostil také role DJ. Již při příchodu ladil hosty v předsálí Krumlovský komorní orchestr. O hudební doprovod se pak po celý večer staral Taneční orchestr Black Tower. Svým předtančením rozhýbali hosty David Jodl a Kamila Burešová a baletním vystoupením pak okouzlili Shino Fujii a Sebastiano Mazzia z Jihočeského divadla. Největší osobnost československé hudební scény připomněl svým vystoupením Kristián Šebek jako Božský Karel, který zpíval tak, jako Karel Gott sám.

Návštěvníci plesu si také mohli odnést vzpomínku v podobě originální dobové fotografie z fotokoutku Musea Fotoateliér Seidel. Všichni, kteří se nechali vyfotit, zároveň přispěli na dobrou věc. Výtěžek 16 105 korun byl věnován Domácímu hospici sv. Víta v Českém Krumlově.

Oblíbenou atrakcí plesu je každoročně tombola. Ta byla letos opravdu bohatá. Partneři a donátoři věnovali do tomboly přes 500 darů, mezi nimiž byly například pobytové balíčky, vouchery do gastro podniků, poukazy na nákupy, spousty pivních balíčků nebo třeba i let balonem. Všichni návštěvníci plesu měli také možnost vyhrát jednu z pěti hlavních cen, které se losovaly z útržků vstupenek.

Všechny nás velmi těší, že zájem o ples byl opět tak veliký, jako tomu bývalo před covidem. Taneční parket se ihned zaplnil a nezůstal prázdný až do konce večera. Děkuji všem partnerům a donátorům, kteří přispěli finančními i věcnými dary. Uspořádat tento nezapomenutelný večer se podařilo díky nim a jejich podpoře. Veliké poděkování musím vyjádřit i organizačnímu týmu za jejich skvěle odvedenou práci,“ říká starosta města Alexandr Nogrády.

7. ročník reprezentačního plesu města se konal 11. února 2023.

Pořadatelé

Město Český Krumlov
Českokrumlovský rozvojový fond, spol. s. r. o.
Lesy města Český Krumlov s. r. o.
Služby města Český Krumlov s. r. o.

Město Český Krumlov děkuje všem partnerům a donátorům, kteří podpořili 7. ročník reprezentačního plesu města.

Generální partner

AUTOCONT a.s.

Hlavní partneři

BOHEMIA CONVERTING s.r.o.
Hotel OLDINN Český Krumlov
Hotel Růže Český Krumlov
Kámen a písek, spol. s r.o.
KOMTERM, a. s.

Partneři

Antoni řeznictví
CB Auto a.s.
Cykloextra České Budějovice
Čevak a.s.
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice s.p.
Energo Český Krumlov s.r.o.
EU Building a.s.
HECI a.s.
Hotel Arcadie
Hotel Bellevue
Hotel Cstle Bridge
Hotel Element
ICZ a.s.
Inter Cars s.r.o.
Jazyko – online jazykové kurzy
Lipno Servis s.r.o.
Manufaktura
Muzeum obchodu Český Krumlov
Pletená móda Podolská
Spirited Tours
SPV art s.r.o.
Stezka korunami stromů
Svachovka
T – MAPY s.r.o.
TKP geo s.r.o.
Velimpex s.r.o.

Mediální partneři

Český rozhlas České Budějovice
Deník
Kurýr TV

Fotografie plesu je možné prohlédnout na
https://galerie.ckrumlov.cz/cz/reprezentacni-ples-mesta/
Autorem fotografií je Lubor Mrázek

Seznam všech partnerů plesu je dostupný na https://www.ckrumlov.cz/cz/partneri-7-rocniku-reprezentacniho-plesu-mesta-cesky-krumlov/.   

Seznam donátorů je dostupný na https://www.ckrumlov.cz/cz/tombola_ples_mesta_2023/.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: