aktualizováno 30. 11. 2020

Psí Vánoce v jiné podobě

Tradiční a Krumlováky oblíbená a podporovaná akce Psí Vánoce bude mít letos trochu jinou podobu, než na kterou jsme zvyklí. Stejně jako ostatní adventní akce je zasáhla proticovidová opatření, proto se setkání příznivců a přátel českokrumlovského útulku nemůže konat tak jako obvykle.

Přichází k nám četné dotazy, zdali můžete přispět finančně, nebo dárečkem našim chlupáčům. Tak v tomto případě máme pro vás dobrou zprávu! Můžete a vězte, že budeme moc vděční.

Činnost českokrumlovského útulku můžete podpořit finančním příspěvkem na účet č. 19-221241/0100, VS: 9619000001. Dárky pro chlupáče je možné donést kdykoli (po - ne od 8.00 do 16.00 hod.), vždy však po telefonické dohodě s pracovníky útulku (tel. 606 640 507).

Předem děkujeme všem, kteří na naše čtyřnohé kamarády myslí nejen o Vánocích. Plánujeme, že osobní setkání v útulku, např. formou dobrovolnického dne, bychom si mohli vynahradit v příštím roce.

Děkujeme všem za podporu a přejeme pevné zdraví!

Psí Vánoce 2020

Kontakt

Jméno
Odbor / odd.
Funkce
E-mail
Telefon
Ing. Vlasta Horáková
Odbor / oddělení: OZP
Funkce: vedoucí odboru
E-mail: vlasta.horakova@ckrumlov.cz
Telefon: 380 766 550

Po kliknutí na vybrané jméno se zobrazí kompletní informace o kontaktu.

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: