aktualizováno 28. 2. 2022

Ubytování pro občany Ukrajiny

Současný vojenský stav na Ukrajině vyvolal uprchlickou vlnu, která směřuje i do Jihočeského kraje. Již v těchto dnech lze očekávat přesun Ukrajinců, většinou se jedná o ženy s dětmi a seniory, kteří mají v České republice své příbuzné. Jsou zde ale i jiní, kteří zde nemají žádné zázemí, a tak budou vyhledávat pomoc právě u nás občanů. Jak můžete pomoci:

Pokud disponujete prostory, které chcete nabídnout jako ubytování válečným uprchlíkům z Ukrajiny vyplňte formulář https://www.kraj-jihocesky.cz/nabidky-ubytovani.

Pokud nemáte možnost poskytnout ubytování, ale i tak byste rádi nabídli humanitární pomoc lidem ubytovaným v Jihočeském kraji ve formě hygienických potřeb, oblečení či elektroniky aj. vyplňte formulář https://www.kraj-jihocesky.cz/form/formular-nabidky-humanitarni-pom.

Více informací naleznete na stránkách https://www.kraj-jihocesky.cz/.

Pomoc Ukrajině

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Město Český Krumlov

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: